#tag Instagram Photos & Videos

tag - 16.3m posts

Top Posts

Latest Instagram Posts

 • SHAMPO BIO SKY
THERAPY COMPLEX & YELLOW 
Sasia 250ml 👉Therapy Complex Shampoo
Sasia 250ml 👉Shampo pastruese e pasuruar me ekstrakte botanike, man...
 • SHAMPO BIO SKY THERAPY COMPLEX & YELLOW Sasia 250ml 👉Therapy Complex Shampoo Sasia 250ml 👉Shampo pastruese e pasuruar me ekstrakte botanike, manaferra xhenxhefil dhe selvi, të cilat stimulojnë aktivitetin fiziologjik duke favorizuar ciklin natyror të rritjes së flokëve. 👉Formula e saj e veçantë sanitizes dhe ruan ekuilibrin natyror të lëkurës 👉Duke qen se ka permbajte xhinxheri kjo shampo ka brenda dhe conditioner duke i be floket te krihen me lehte dhe me te bute. 👉Gjithashtu ben te mundur forcimin e flokeve . 👉 Perveq efekteve rrites dhe forcim kjo shampo u jep FUQI flokeve tuaj duke ju dhen volumin e duhur . 👉Gjithashtu floket mbrohen qe te mos demtohen ( nga tharsja apo djelli pjastra masha etj ) 👉 Shkelqimi nuk do mungoje asnjeher ne floket tuaj pasi ata do duken te magjishem cdo dit . ------------------- Shampo Anti-Yellow BioSky Sasia 250ml Formula e saj e posaçme neutralizon nuancat e verdha të flokëve natyrale të bjonde, gri, të bardha dhe trajtimet teknike, pastron butësisht duke i dhënë shkëlqim flokëve. �Një formulë e veçantë ju lejon të eliminoni efektin e zverdhjes, i cili shpesh ndodh kur flokët të lehtësohen. ��Me fjalë të tjera, produkti do t'ju ndihmojë: ��•Për të eliminuar pjesët e verdha në flokë gri dhe të bardhë �•Për të rivendosur shkëlqimin natyror në flokë; �•Për të siguruar butësi dhe lagështi natyrale për flokë të thatë dhe të dëmtuar. ��Shampo anti-verdhë është e pasuruar me aminoacide dhe substanca të tjera trajtimi, të cilat do të jenë një aleat i fortë për të lartësuar bukurinë e flokëve bjonde, të bardha apo gri, duke siguruar mbrojtje dhe shkëlqim. -------------------------------------- #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania # #tag #share #zgjidh_natyren_me_
 • 0 0 2 hours ago
 • Hope you are having a wonderful day 🔆
.
.
If you have any questions, kindly DM us! We will be glad to help you!
.
.
To keep up with #TAG - follow ...
 • Hope you are having a wonderful day 🔆 . . If you have any questions, kindly DM us! We will be glad to help you! . . To keep up with #TAG - follow us and activate those notification bells! . . #christian #almighty #great #true #love #live
 • 0 0 2 hours ago
 • 〈壽司〉終⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
- ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
她信步走向碼頭,看著浪花一波一波地沖著岩岸。她聽到了兩個位來自己的遭遇,她們把選擇權丟回給了現在的她。但然而,若當她做出了第三種選擇,是不是又會有第三個未來的她出現呢?⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
- ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
即便不知道是誰,麗凡埋怨起未...
 • 〈壽司〉終⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 她信步走向碼頭,看著浪花一波一波地沖著岩岸。她聽到了兩個位來自己的遭遇,她們把選擇權丟回給了現在的她。但然而,若當她做出了第三種選擇,是不是又會有第三個未來的她出現呢?⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 即便不知道是誰,麗凡埋怨起未來那個找到穿越時空方法的人。讓大家學會逃避,學會不好好面對當下,只是一味地想:「如果當初……」而不是看看現下的自己可以做什麼讓自己好過,讓自己完整一點。⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 她開始思考真愛的可能性。現在做的選擇,有可能讓她找到未來那位讓自己無怨無悔的人嗎?她有可能毫無後悔地和一個人共度一生嗎?或許人類的本性本來就不是單一伴侶制,但又總是希望在變動的人生裡求一個安穩,兩相衝突之下反反覆覆。矛盾的人性。⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 想著自己至今還是孓然一身,她們口中的那個世界真的是自己未來會面臨到的嗎?她突然開始懷疑,說不定根本就是某個無聊的惡作劇吧?⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 她站起身,把剛剛思考時無意識拿起的石頭往海裡一丟。看著海浪彷彿什麼事也沒發生一般,依舊刷著岸邊,像是突然想通了什麼,頭也不回地買了一張船票,搭上了第一艘靠岸的船。⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ -⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 「怎麼能因為知道最後會落下,就放棄飛行的快樂呢?」⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 她什麼也不想,就這樣任由這艘陌生的船,帶她駛向遠方。⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - #TaGat #Tag #gat #a #story #with #a #illustration #watercolor #art #postcard #stickers #Cultural #and #creative #插畫 #一個故事一個文章 #水彩 #手繪 #明信片 #貼紙 #手帳 #文創
 • 0 0 2 hours ago
 • 🥚 فعاليه بيض
.
- عمرك بعد ٤ سنوات ؟! انا ٢٥ وانتو 😂💔
. 
#اكسبلور #explore #tag
 • 🥚 فعاليه بيض . - عمرك بعد ٤ سنوات ؟! انا ٢٥ وانتو 😂💔 . #اكسبلور #explore #tag
 • 4 3 2 hours ago